Prosinec 2010

Bolest na duši...

21. prosince 2010 v 16:50 | GeGeNicimaniPrinceSs
 Mladá bolest na duši je třeba bolest ze zklamání při navazování vztahů, když hledají své místo.
Nebo z nešťastné lásky.

 Bolesti které postihují člověka jsou různé: zmařené touhy, neuskutečněné sny, zklamané naděje, ale také třeba zdravotní problémy, ne úplně šťastné manželství - nebo úplně nešťastné manželství, když děti dělají co nechceme, dlouhodobé neshody v rodinách, zrada přítele, neporozumění blízkých, hřích který má celoživotní následky, křivda, vina, která se nedá napravit, finanční nouze... a tisíce jiných.

Kdo má odvahu o nich mluvit? Málokdo! - A přece! Rád o nich bude mluvit ten, kdo nad nimi zvítězil!  Nebo ten, kdo pod nimi nepadá ale vítězně bojuje! A nebo ten který se potřebuje vypovídat..

Dnešní trend je takový, že za bolestné city se člověk stydí - a potlačuje je - a tak se všichni usmívají a přitom jsou uvnitř plní bolestí : zkřivené tváře, falešné úsměvy.

V čem je příčina? Co s tím? Jak se dá nad nimi vítězit? >>Bolest má kořeny v hříchu, v minulosti, ve zraněných citech - a my se bolesti vyhýbáme! Přesto je bolest způsob, jak nás Bůh oslovuje.


To byla moje slova..:)

FaceBook:)

21. prosince 2010 v 16:43 | GeGeNicimaniPrinceSs
Facebook má nové smajlíky...Prohlédněte si je;)

Sexy,sexy,sexy!!:P

21. prosince 2010 v 16:42 | GeGeNicimaniPrinceSs
Hravé podvazky

Snad nejvíc sexyy je mezi negližé podvazkový pás.Nádherný podvazkový kousek funguje zároveň jako korzet.


Ďábelská dračíce ( vrrr:D )

Geometricky strohé vzory jsou letos nejmodnější.Průsvitný pás lze nosit na vrch-třeba přes bílou košily...

více se dočtete na BLESK TV magazín>>164 STRAN..:)


Co jsou to vlastně Vánoce??:O

21. prosince 2010 v 16:35 | GeGeNicimaniPrinceSs
25. prosince se slaví narození Ježíše Krista. V době sčítání lidu v římské říši se odebral Josef z Nazareta do judského Betléma, aby se tu zaregistroval s Marií, která v té době čekala dítě. "Když tam byli, naplnily se jí dny, kdy měla porodit. I porodila syna a položila jej do jeslí, protože v zájezdním útulku nebylo pro ně místo..." (Luk 2,1-7). Tak se narodil dlouho očekávaný a předpovídaný Boží syn, jehož jedním z jmen je "Emmanuel" = "Bůh s námi". Vánoce znamenají, že Bůh k nám přišel v Ježíši Kristu, aby se s námi solidarizoval, aby s námi zůstával ve všech našich situacích, a aby každému z nás nabídl cestu k Bohu.

Veselé Vánoce všem!!:*♥

21. prosince 2010 v 16:32 | GeGeNicimaniPrinceSs
Ahooj:)
Přeji vám všem veselé Váno ce a šťastný nový rok.
Ať ti kteří hledají lásku ať ji najdou,
ať ti co byli celý rok hodní (já vím je to nemožné) dostanou
to co si přejí!:))
Ať ti co rádi chodí na můj blogís napíšou komentík.:* děkuji mooc:))
Takže Veselé Vánoce všem!!!!:)):*

Vanocni Obrazky Vanoce 013


Vanocni Obrazky Vanoce 095

ČááááááááááááGoooS!:P

21. prosince 2010 v 16:28 | GeGeNicimaniPrinceSs
Achoooj, omlouvám se vám že jsem tu dlouho nebyla ale připravuji nějaké videa!Sice asi až po vánocích ale to je jedno žejo..:) Tak papííík:*

ÁÁÁáá..KouPááníčko!:P

1. prosince 2010 v 20:06 | GeGeNicimaniPrinceSs
Táák pro dnešek končíím:P
Jdu See Koupááááááát:P:P:**♥
Mějte se tuu!:))

Barvičky-Mooodička♥

1. prosince 2010 v 19:55 | GeGeNicimaniPrinceSs
Pořekadlo "zelená, modrá, pro blázna dobrá" berete za své a myslíte si, že ze zkombinování výraznějších barev nemůže být nic jiného než módní faux pas? Zkuste se trochu odvázat a vyzkoušejte některé z následujících mixů. Syté barvy nejsou váš styl? I pro vás máme tip!

Datum publikace článku

Které barvy kombinovat a nekombinovat? Rada stylistů zní: Dejte především na vlastní pocit. Záleží totiž nejen na barvě, ale i na samotném oblečení, takže se nedá dogmaticky říct co ano a co už ne. Pozor si ale dejte na hůře kombinovatelné barvy, jako jsou hnědá - černá, červená - oranžová, růžová - oranžová nebo červená - žlutá. Šatník potom můžete zkusit osvěžit žlutofialovou, růžovozelenou, fialovozelenou nebo modrožlutou.

Objevte barvu, která vám lichotí

Stojíte před otevřeným šatníkem a nevíte, po čem sáhnout? Začněte základní barvou, která na vašem modelu zabere největší plochu a stoprocentně ladí s vaším odstínem pleti i s vlasy. Právě takovou objevíte pomocí barevné typologie. Jarním typům budou slušet barvy jako vanilková, krémová, zlatavá, lososová, korálová, tyrkysová nebo žlutozelená. Dámy s letní vizáží by měly dávat přednost béžové, šedé, hnědé, malinové, starorůžové, modrozelené nebo odstínu džínoviny.


Jak na výrazné barvy?

Máte vybranou barvu, která vám dokonale padne? Výborně! Teď už jen zjistit, čím ji doplnit. Vybrala jste si výraznou barvu, ve které vás nikdo nepřehlédne? Nejste-li zrovna vyznavačkou extravagance a v módě se držíte při zemi, zkombinujte výrazný kousek s neutrálními a tlumenými barvami.
Rozhodně to ale není pravidlem, kterého byste se musela za každou cenu držet. V kombinování všelijakých barev se totiž meze nekladou. Myslete jen na to, že pokud volíte více dominantních barev, měla byste dát přednost jednodušším střihům a vyhnout se divokým potiskům. Záleží ale také na materiálech, chybu neuděláte, když budou podobné. Za těchto podmínek potom můžete v klidu zkombinovat i ostře zelenou sukni s výrazně fialovým topem a nebudete vypadat, jako byste utekla od cirkusu.

Tón v tónu

Neutrální barvy se kombinují nejlépe. Vždy k nim můžete přidat jednu dominantní barvu, ale stejně tak můžete vyzkoušet i kombinaci "tón v tónu". V takovém případě se oblečete rovnou do několika kousků jedné barvy, ale pozor - každá by měla mít jiný odstín. Takový model potom vypadá promyšleně, stylově a nedá vám přitom příliš práce. "Stejně můžete postupovat i v případě jiných barev, není třeba držet se jen tělových barev. Vyzkoušejte také kombinace ve fialových tónech nebo v různých odstínech modré, od té nejsvětlejší až po výraznou královskou modř," radí stylistka Lenka Machková.

Mono

Dobře vypadá také jednolitý model rozbitý jen několika doplňky. Ano, není to zrovna to nejnápaditější, co můžete se svým oblečením udělat, ale pozitivní je, že jednobarevný model zeštíhluje. A nemusí to být jen klasická černá, stejnou službu vám udělají i další tmavší odstíny například fialové, hnědé nebo zelené. Aby to nebyla úplná nuda, můžete přidat zajímavou brož, spoustu náramků nebo výrazný náhrdelník (a navíc: delší řetízek s přívěsky vám ubere další kilo).

Pozor na proporce!

Nezapomeňte na to, jak moc syté a výrazné barvy přitahují pozornost. Umisťujte je proto šikovně na partie, na které jste patřičně hrdá. Nechcete-li z jakýchkoli důvodů upozorňovat na vaše pozadí, přenechejte ostře růžovou sukni někomu jinému.

Móóódička našee:*:P

1. prosince 2010 v 19:51 | GeGeNicimaniPrinceSs
Venku je sníh, tak hurá do tělocvičny a posilovny! A my víme, v jakém oblečení se nezpotíte a hlavně v čem vám to bude opravdu slušet. Představujeme vám nové kolekce fitness módy!

Datum publikace článku

Pro ženy, které se letos rozhodly se sportem začít, tu máme pár rad, jaké správné materiály zvolit. A těm, které už jsou zkušené sportovkyně, přinášíme spíše inspiraci z novějších kolekcí.

Látka musí sát a dýchat

Pojďme si nejdříve říct, co patří mezi základní funkce materiálu, abychom se dále mohli věnovat jen módním trendům:
  1. V první řadě musí být materiál savý a prodyšný. Tato schopnost funkčního prádla je dána konstrukcí vnitřních vláken. Jednotlivé látky se tak liší jak schopností odvádět vlhkost, tak dalšími vlastnostmi, jako je třeba termoregulace, tedy udržování tepla nebo naopak odvádění přebytečného tepla od těla. Některé speciální látky v sobě dokonce ukrývají chladivé účinky.
  2. Proto výrobci umisťují do svých oděvů zóny, které mají specifickou konstrukci a často i jiné materiálové složení než zbytek oděvu. Bývají umístěné v podpaží nebo na zádech, kde můžete najít i síťovinu pro lepší odvětrání.
  3. Důležitá je i elasticita, gramáž a také sledujte, zda je materiál hypoalergický, rychleschnoucí a snadno pratelný. Záleží na vás, co si od něj slibujete a čemu dáváte přednost.
  4. Nepostradatelným prvkem jsou i švy. Zvláště třeba ženy ocení při sportech ploché švy či bezešvé spodní prádlo, které je velmi příjemné a nikde neškrtí ani se nezařezává. A podprsenky by měly zůstat bez kostic.

Na foto zleva: Adidas, fullsport.cz, rogelli.cz

Tričko: In budete ve fialovém

U triček a tílek dbejte na jejich střih. Trika by neměla být příliš volná, je dobré, když kopírují postavu, aby látka dobře sála pot. Případné rantly však nesmí nikde škrtit. U tílek je lepší si vybrat taková, která mají všitou podprsenku. Usnadní vám to jednak oblékání, ale i komfort při pohybu. A co pofrčí v zimě?
"Módní je jednoduchost, to znamená, že u triček vždy převažuje jeden dominantní odstín, doplněný maximálně druhou barvou. V materiálech se upřednostňuje použití síťoviny na zvýšení prodyšnosti na zádech a v podpaží," uvádí Ladislav Mertlík z rogelli.cz. "Poslední dobou je u nás velmi oblíbená kolekce Yatra, která se stále mění. Populární je u ní hlavně fialová barva," upřesňuje další z trendů Jan Sadílek z adidasmania.cz.
Na foto: vlevo Adidas , uprostřed a vpravo Reebok

Na foto: vlevo fullsport.cz, uprostřed a vpravo Adidas

Kalhoty: V kurzu je nesmrtelná černá

Nejen v práci nám to musí slušet! Jak ale vyladit kalhoty s topem, tílkem či tričkem? Většina žen volí raději barevné topy, které se skvěle hodí k černým kalhotám. Jejich zeštíhlující efekt jistě těší mnohé ženy, že? A tak jsou stále nejprodávanějším artiklem klasické černé kalhoty rovného střihu. Do posilovny či na spinning si raději pořiďte tříčtvrteční kalhoty, aby se vám širší nohavice nepletly do pedálů rotopedu. Na jógu nebo podobná cvičení jsou pro pohodlí ženy vhodnější volnější střihy a vždy je dobré dbát na pružnou gumu v pase, nejlépe s regulovatelným obvodem.
Na foto zleva: Reebok, Nike, Adidas

Zaostřeno na boty

Správná obuv je základ. Měla by především tlumit nárazy a šetřit tak vaše klouby. Určitě musí přesně padnout, aby na nohou nevznikaly puchýře a otlaky. Renomované značky bot se zaměřují na speciální kotníkové boty na aerobik, které jsou odpružené proti nárazům na páteř a při každém pohybu pak pevně drží nohu.
"U bot na aerobic není od věci mít technologii adiPrene - což je systém odpružení a tlumení, který uleví kloubům při běhu či pohybu. Používá se v oblasti paty jako dodatečný tlumicí materiál, který má za úkol snižovat značné zatížení, k němuž dochází během došlapové fáze," upřesňuje Jan Sadílek z adidasmania.cz. A na kolik vás takové boty vyjdou? Ačkoliv dámská obuv na aerobic není nejlevnější, stojí tak od 1500 do 3000 korun, kdo pravidelně cvičí, jistě ji ocení. Stejně tak boty na běh. Výrobci běžeckých bot se snaží, a tak produkují každý rok nové a nové kvalitní modely s novými technologiemi a dokonalejšími materiály.

A jaké je vaše oblíbené oblečení do posilovny či na aerobic?Odepisujte do kometííkůů:)))Skoužela jsem sem dát nějákéé fotky oblečení když vám to nepůjde z obrazit tak se omlouvám..:-\

Náš miláček!!-Michael Jackson!!:P♥

1. prosince 2010 v 19:22 | GeGeNicimaniPrinceSs
Rozhodla jsem se něco napsat o našem zbožňovaným Králem PoPu!!!Jméénem Michael jackson!!:P..Pěknéé čtěníčko vám přeji..:*

Jen a jen mojee!:
Roztomilá dětská hvězda, král popu, nenáviděný zvrhlík obviňovaný ze zneužití dětí a nakonec pohublá psychická troska závislá na léčivech. To všechno jsou tváře Michaela Jacksona, zpěváka, skladatele a tanečníka, který za sebou po smrti zanechal obrovské dluhy, ale také hudební dědictví srovnatelné s největšími génii v dějinách.

Životopis=)):Michael Jackson se narodil roku 1958 v Gary ve státě Indiana. Od roku 1964 vystupoval s rodinnou skupinou Jackson 5, která se koncem šedesátých let dostala k legendárnímu labelu Motown a tam zažila své zlaté časy. Ve skupině začal v té době malý Michael vynikat. Firma úmyslně snižovala jeho věk, aby publiku připadal roztomilejší.

Něco o něm=*:
Roku 1972 začal Michael vydávat sólové desky (např. úspěšný singl Got to Be There a se skupinou Jackson 5 to šlo pomalu z kopce. Skutečnou superhvězdou se však stává až v době, kdy už opustil Motown.
Při spolupráci na muzikálu Wiz se seznámí s muzikantem a producentem Quincy Jonesem a ten mu pomáhá s deskou Off the Wall (1979), která už nese rysy jejich nezaměnitelného stylu, který je tolik obdivován na pozdějším Thrilleru (1982), nejprodávanějším albu všech dob (přes 100 miliónů kusů). Na konci sedmdesátých let po úraze Jackson začíná i s plastickými operacemi, které jej postupem času proměnily v odlidštěnou masku.Táák to je všechno..:) Jestli se chcete ještě něco dozvědět tak jsem tady připravila ještě jednu stránku..:) což je:http://special.novinky.cz/jackson/  >>>...Milujte ho dáále!!:*♥♥Tak jako ho miluji Jááá!!!♥♥<<<

NemoCNáá..:-\

1. prosince 2010 v 13:14 | GeGeNicimaniPrinceSs
Ták hele jsem ráda že jsem nešla do SCHool ALE! ale prostě je na prd že nemůžu jít ven musím prostě Lucii překecat ať prostě se k nám staví..Budeme u nás blbnout..:P

Nejlepšíí!!:)):P

1. prosince 2010 v 13:12 | GeGeNicimaniPrinceSs
Táák:
1.REklamy jmenem: stromeček a stromeček..:D,Juck Norris!
2.Mája-Michael Jackson
3.Přáátelé:))
4.Láska!
5.BG!-Bravo Girl!!:P
6.Sladkosti!:P
7.Papááníí!:P
8.FaceBook
9.Naše osoba!
10.Rodiče!-ikdyž nás někdy prudí tak sou to přeci jenom naši rodiče ne??:))
11.Penííze!
12.Elektronika!
13.Vánoce
14.Narozky
15.Léto-prázdniny!!
16.Dobrý kolektiv!!:P


Není to po pořádku tak jak by mělo být!!Takže si nemyslete že dávám přednost reklamám nežli lásce..táák to není nejde to prostě postupně!!:P

VZkazníík!!:P

1. prosince 2010 v 13:06 | GeGeNicimaniPrinceSs
Táák semky do komentůů budu dávat vám vzkazy a nebo vy mě..:D Podle toho co budete chtít vědět..ÁÁÁÁ teď!!:P

1.Vzkaz!!: Prosíím komentujte vše co jste si přečetli!!!:))

UUuáááá:-\Cibule!:P

1. prosince 2010 v 13:04 | GeGeNicimaniPrinceSs
NO co vám mám říkát..Mamka zaspala táákže dělá oběd až teď...D no to je jedno kdyby nekrájela tu cibuli!!Až sem ta její smradlavá vůně se nese..:-\ a ještě lepšíí..Teď z toho brečíím...:-\ No nic no..Aspoň kdyby mě nebolela hlavinka a nebolelo břííškoz z MenZes..:D

Můj oblííbený:P♥Mája!!!!!!

1. prosince 2010 v 12:49 | GeGeNicimaniPrinceSs
Kdyby ste nerozuměly tak Mája je Michael Jackson!:P Toho opravdu zbožňuju!:)) Prostě on je úžasnej..:)) nevěříte? já vám sem dám fotky..:P

>>♥♥Doufám že tohleto vám stačíí..:) Je to prostě můj a Regíínky jo a etě Luciiinky Miláášek!♥♥<<

OoOoo!IGnoracéé!×D

1. prosince 2010 v 12:47 | GeGeNicimaniPrinceSs
Táákže já a Regíínáá chodíme do Tanečááku...Tne vyučuje ještě nedospělá právě čertvě vyjítá hočička z 9. :D Prostěě Ona na nás hrozně žáárlí..:P vše jen my děláme špatně×D No niic My sme se na ni vyprdly a tancovaly sme si sama Dyť to není žádná úča..Je  to jen nějaká puberťačka!:D Ani vzdělání na to nemá..:D Ae tak to nevadí tancujeme si a ona nám tozastaví..Prostě tam dá nějakou polaou tak si tancujem na pomalou...Ona se nasere a vypneto já si zapnu mobil a tancujem si..:D ona nám řekne: Tady se mobily nesmí používat..:D tak my dvěě na to serem a řekneem po 5 min..Hmmm.Víš co? Tady je nuda nejdem už? Já Jasný..:D výjdem z učebny a ona pustí muziku my tam rychle vlítnem a tancujeeem...:D Ona to vypne a já řeknu No nic vyš jak Regíínkoo Mmůžeme si tancovat i doma..Tam aspoň nebude nůůda..:D a puberťačka začla nervit..A my?My jen IGnoRaCééééé!:P

FaceBook...Tralaláá:D

1. prosince 2010 v 12:41 | GeGeNicimaniPrinceSs
Táák tady je odkaz na my ProFiL Na fb!!:)):P : http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100000211416638   Dyžtak se můžete přidat:)):P

Přezdíívky:P:)))×D

1. prosince 2010 v 12:40 | GeGeNicimaniPrinceSs
GegeNicimaniPrinceSs:MOjeee!Nikde ji nepoužíívám jen a jen tady:))
Regíínáá:Moje kamarádka ze školy:P
Lucii:Moje káámoška z venku:))
MaMůů:Moje maminka:P
Táátííík:Můj taťuldaa:*:))


Kdyby se nějaký eště jména v mých článcích oběvili..Tak mě napište sem a zeptejte se kdo to je..:):P

OoOUu!!!Snííh..JuchŮŮŮŮ×D(kdo nepřečte nepochopí):P

1. prosince 2010 v 12:37 | GeGeNicimaniPrinceSs
ÁÁÁÁ říkate si jak je Zima nenesitelná??Já teeda taky..Rači mám prostě Léto ae co už..Prostě jsem s moji kámoškou ve SCHooL máme zpěv a najednou jéééé sněžíí..Já a moje Kamarádka se nasebe kouknem a řeknem Jéžiši!!:-\ Pak jdeme k oknu a to co jsme zpatřily bylo neuvěřitelnéé Krásnéé bílé vločky padaly dooolůů z nebe sem k nám..Něco tak nádhernéého:P Prostě sme začaly řvááát JooOo!Taďkom chodím ven s moji druhou kamarááádkou Luci..:P Dělááme cokoliv ale vždycky se u toho natáhnem:D Prostěě zááhada-Já která nesnáší zimu chodí en a kouluju se s NĚMÁ!!:* Pochopila jsem že je to nádhera..Teď se tady kouká z okna ven a tam sněží je to nádhera...:P opravdu doporučuji!!Mám trošičku pootevřené okénko a pár vloček na mě padáá Jsou studeňounkéé ae krásnéé..Vyzkoušete to taky!!:*♥:P