Bolest na duši...

21. prosince 2010 v 16:50 | GeGeNicimaniPrinceSs
 Mladá bolest na duši je třeba bolest ze zklamání při navazování vztahů, když hledají své místo.
Nebo z nešťastné lásky.

 Bolesti které postihují člověka jsou různé: zmařené touhy, neuskutečněné sny, zklamané naděje, ale také třeba zdravotní problémy, ne úplně šťastné manželství - nebo úplně nešťastné manželství, když děti dělají co nechceme, dlouhodobé neshody v rodinách, zrada přítele, neporozumění blízkých, hřích který má celoživotní následky, křivda, vina, která se nedá napravit, finanční nouze... a tisíce jiných.

Kdo má odvahu o nich mluvit? Málokdo! - A přece! Rád o nich bude mluvit ten, kdo nad nimi zvítězil!  Nebo ten, kdo pod nimi nepadá ale vítězně bojuje! A nebo ten který se potřebuje vypovídat..

Dnešní trend je takový, že za bolestné city se člověk stydí - a potlačuje je - a tak se všichni usmívají a přitom jsou uvnitř plní bolestí : zkřivené tváře, falešné úsměvy.

V čem je příčina? Co s tím? Jak se dá nad nimi vítězit? >>Bolest má kořeny v hříchu, v minulosti, ve zraněných citech - a my se bolesti vyhýbáme! Přesto je bolest způsob, jak nás Bůh oslovuje.


To byla moje slova..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raduška Raduška | Web | 21. prosince 2010 v 17:15 | Reagovat

Ahoj prepáč že ta otravujem ale potrebujem tvoju pomoc som v SONB s mojím blogom a je už finále a pls hlasla by si za mna moj blog je tam pod menom rbdxd.blog.cz vopred Dakujem rada oplatím a prepáč za reklamu !
http://rbddaily.blog.cz/1012/sonb-7-kolo-finale#comment84877187

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama