Náš miláček!!-Michael Jackson!!:P♥

1. prosince 2010 v 19:22 | GeGeNicimaniPrinceSs
Rozhodla jsem se něco napsat o našem zbožňovaným Králem PoPu!!!Jméénem Michael jackson!!:P..Pěknéé čtěníčko vám přeji..:*

Jen a jen mojee!:
Roztomilá dětská hvězda, král popu, nenáviděný zvrhlík obviňovaný ze zneužití dětí a nakonec pohublá psychická troska závislá na léčivech. To všechno jsou tváře Michaela Jacksona, zpěváka, skladatele a tanečníka, který za sebou po smrti zanechal obrovské dluhy, ale také hudební dědictví srovnatelné s největšími génii v dějinách.

Životopis=)):Michael Jackson se narodil roku 1958 v Gary ve státě Indiana. Od roku 1964 vystupoval s rodinnou skupinou Jackson 5, která se koncem šedesátých let dostala k legendárnímu labelu Motown a tam zažila své zlaté časy. Ve skupině začal v té době malý Michael vynikat. Firma úmyslně snižovala jeho věk, aby publiku připadal roztomilejší.

Něco o něm=*:
Roku 1972 začal Michael vydávat sólové desky (např. úspěšný singl Got to Be There a se skupinou Jackson 5 to šlo pomalu z kopce. Skutečnou superhvězdou se však stává až v době, kdy už opustil Motown.
Při spolupráci na muzikálu Wiz se seznámí s muzikantem a producentem Quincy Jonesem a ten mu pomáhá s deskou Off the Wall (1979), která už nese rysy jejich nezaměnitelného stylu, který je tolik obdivován na pozdějším Thrilleru (1982), nejprodávanějším albu všech dob (přes 100 miliónů kusů). Na konci sedmdesátých let po úraze Jackson začíná i s plastickými operacemi, které jej postupem času proměnily v odlidštěnou masku.Táák to je všechno..:) Jestli se chcete ještě něco dozvědět tak jsem tady připravila ještě jednu stránku..:) což je:http://special.novinky.cz/jackson/  >>>...Milujte ho dáále!!:*♥♥Tak jako ho miluji Jááá!!!♥♥<<<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GegeNicimaniPrincess GegeNicimaniPrincess | 1. prosince 2010 v 19:23 | Reagovat

No prostě Mááju jsem zvííraznit musela!!:))

2 blaaa blaaa | 25. března 2011 v 17:53 | Reagovat

michael jackson <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama